Mateřská škola Čechtice

informace z první ruky

Úpravy na stránkách

dne 9.11.2012

Po pár měsících provozu jsem provedl pár kosmetických změn.

 

 

V levém menu jsou odteď jen důležité informace/věci, které se často mění. Ostatní nabídky, které tam původně byly, jsem přesunul do patičky stránky.

Další úprava proběhla v zobrazování fotek/obrázků – nyní se po kliknutí na fotku zobrazí v samostatném okně a je možné pohodlně přecházet na předchozí/následující fotku (pokud v článku nebo galerii je více fotek).

Poslední viditelnou úpravou je zapnutí denních informačních mailů. Pokud bude během dne na stránky přidáno něco nového, přijde každému, kdo o to požádal, druhý den v cca 8h ráno souhrnný mail. Zároveň mají učitelky ještě navíc možnost, poslat všem co odebírají tyto novinky, extra email s nějakou např. akutní informací nezávisle na obsahu stránek.

Pokud se Vám něco na stránkách nelíbí, nebo byste naopak chtěli něco přidat, stačí se domluvit s učitelkami v MŠ a já poté změny zapracuji (případně můžete využít komentáře pod články).

Honza.


Komentáře jsou zakázané

Pro pokračování, musíte nejdříve souhlasit s použitím cookies ve vašem prohlížeči. Další informace

Na těchto stránkách používáme soubory cookies, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Použitím stránek s tímto nastavením souhlasíte.

Zavřít