Mateřská škola Čechtice

informace z první ruky

OHLÉDNUTÍ ZA NEDĚLNÍM KARNEVALEM

dne 6.3.2014

P1210889 P1210717

V neděli 2.března 2014 odpoledne Čechtická sokolovna ožila smíchem, pestrými barvami a skvělou náladou. Unie rodičů při naší mateřské škole zde za podpory Městyse Čechtice uspořádala dětský karneval. Vše dopadlo ještě mnohem lépe, než jsme očekávali. V příjemné atmosféře se velmi dobře spolupracovalo a věřím, že námaha všech pořadatelů a zúčastněných byla dostatečně odměněna i samotnými dětmi, které měly dobrou náladu, své kostýmy si užívaly, tančily a soutěžily v plném nasazení. V závěru odpoledne, kdy již bylo odsoutěženo, výhry z tomboly rozdány, dobrůtky prodány a hudba utichla, určitě nebylo tak jednoduché stát se opět Janičkou, Honzíkem či Jiříkem a masku složit do tašky. Tak zase někdy příště…

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ za zdařilou akci patří všem, kteří se na této akci podíleli:

–      maminkám z Unie rodičů za přípravu výzdoby, tomboly, soutěží a organizaci – Světlaně Škodové, Martině Sedláčkové, Lucii Jaklové, Daně Mikéci, Marcele Švecové, Janě Boudníkové,  Zdeně Nebřenské, Štěpánce Fialkové, Marii Smutné, Vendule Houdkové, Aleně Ermisové a Blaženě Baumrukové.

–      Mílovi Kubíkovi za hudební doprovod.

–      Andree a Honzovi Korbelovým za veselé a temperamentní klauny.

–      všem zaměstnancům mateřské školy. Největší patří Markétě Mojžíšové za profesionální přípravu a vedení celého odpoledne, nákup a přípravu tomboly.

–      Luboši Baumrukovi, Michalu Škodovi a Jiřímu Brožovi za balónkovou výzdobu.

–      všem rodičům, kteří nám pomohli s úklidem.

Ani tato naše akce se neobešla bez SPONZORŮ, děkujeme TJ Sokolu Čechtice, Úřadu Městyse Čechtice, firmě STEJKR, s.r.o., paní Škodové, Mikéci a Sedláčkové, firmám Elektro Kačena a Mendl, MARS &WRIGLEY, Českému svazu ochránců přírody Vlašim a paní Evě Lejčkové, Marii Kubálkové a  Blance Krčmové.

O atmosféře karnevalu svědčí i fotografie, které si můžete prohlédnout v rubrice:  http://mscechtice.cz/unie-rodicu/fotogalerie/.

Ještě jednou děkuji prima partě lidí, která chce a umí, má hodně nápadů a obětuje svůj čas.

                                                                      Ilona Studničková

 


Komentáře jsou zakázané

Pro pokračování, musíte nejdříve souhlasit s použitím cookies ve vašem prohlížeči. Další informace

Na těchto stránkách používáme soubory cookies, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Použitím stránek s tímto nastavením souhlasíte.

Zavřít