Mateřská škola Čechtice

informace z první ruky

VÝLET – LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA

dne 11.5.2014

V rámci prohlídky se dostaneme do míst, kam se cestující běžně nedostanou. Poznáme pracovní zázemí mnoha zajímavých profesí, uvidíme provoz na odbavovacích plochách, seznámíme se s dráhovým systémem, dostaneme se do těsné blízkosti letadel, do terminálů, salónků pro cestující, poznáme nejmodernější stanici Hasičské záchranné služby v České republice a mnoho další.

KDY: v pondělí 19.5.2014

SRAZ V MŠ: v 6:45 hodinletiště

ODJEZD: v 7:00 hodin

NÁVRAT: kolem 15:00 hodin

 

 

DĚTI BUDOU S SEBOU POTŘEBOVAT:

  • vhodné oblečení a obuv dle počasí
  • batůžky
  • jídlo a pití na celý den

Obědy a svačinky budou v tento den dětem odhlášeny.

 


Jedna odpověď pro “VÝLET – LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA”

  1. Veronika Šindelářová napsal:

    Milé paní učitelky, velice Vám za sebe (a myslím, že i za spoustu dalších rodičů) děkuji za krásné dny, které naše děti tráví ve školce. Jsme Vám moc vděční za to, že dáváte dětem o mnoho více, než byste musely! Besídka ke dni maminek je toho důkazem. Myslím, že se Anežka bude hodně těžko se školkou loučit. A mně se nebude chtít ji nechat jít dál 🙁

Pro pokračování, musíte nejdříve souhlasit s použitím cookies ve vašem prohlížeči. Další informace

Na těchto stránkách používáme soubory cookies, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Použitím stránek s tímto nastavením souhlasíte.

Zavřít