PODĚKOVÁNÍ

dne 15.6.2014

Pomalu se nám školní rok chýlí ke konci, děti prožily rok plný her, radosti, příběhů, přátelství, pro někoho i prvních lásek a osobních pokroků.

Milí rodiče, chtěly bychom Vám touto cestou poděkovat za příjemnou spolupráci, porozumění, nepostradatelnou pomoc a v neposlední řadě velké díky za hezké chvíle při rozloučení s našimi předškoláky.

Dětem přejeme, aby jim zůstal zájem o vše, co se kolem nich děje a aby měly ve škole štěstí na dobré učitele a pravé kamarády, bez kterých to v životě nejde.

Děkujeme!

Třídní učitelky Ivy