Mateřská škola Čechtice

informace z první ruky

OHLÉDNUTÍ ZA PRVNÍM ADVENTNÍM VÍKENDEM

dne 1.12.2014

_DSC0492a

V prvním adventním víkendu se nám sešly dvě tradiční akce. V sobotu 29.11.2014 odpoledne se do sálu restaurace LILIE nastěhovali čerti, andělé a samozřejmě nechyběl ani Mikuláš a společně si užívali „ČERTOVSKY-ANDĚLSKOU DISKOTÉKU“. Na děti kromě tance čekalo několik soutěží z pekla a z nebe, za jejichž splnění byly odměněny. Jako již tradičně si mohly v pekle zakoupit čertovskou tombolu a svoji žízeň, hlad a chutě zahnat v připraveném občerstvení. V čertovsky-andělské atmosféře se velmi dobře spolupracovalo a věřím, že nejen děti si své kostýmy, tanec a soutěže užívaly v plném nasazení. Velké poděkování za zdařilou akci patří manželům Veselým za poskytnutí sálu, Milanovi Mojžíšovi za aparaturu , DJ Kubovi Šandovi za hudební doprovod, firmě STEJKR, firmě FLOP,  paní Lejčkové,  panu Vokasovi a všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě či pořádání diskotéky.

V neděli 30.11.2014 na nás čekalo odpolední setkání před Čechtickou radnicí, spojené nejen s tradičním zpíváním, hudebním vystoupením a rozsvícením vánočního stromu, ale tentokrát i s „VÁNOČNÍM JARMARKEM“. Jeden ze stánků patřil maminkám z Unie rodičů při naší MŠ, které se již několik týdnů pravidelně scházely, aby mohly nabídnout zajímavé vánoční dekorativní výrobky. Věřím, že jejich námaha byla dostatečně odměněna nejen úspěšným prodejem, ale i obdivem přihlížejících. Děti si své čekání mohly zpříjemnit malováním betlému nebo výrobou vánočních ozdob v přichystané dílničce. K doladění adventní atmosféry chyběl snad už jen sníh.

Fotografie z akcí si brzy budete moci prohlédnout v rubrice: http://mscechtice.cz/unie-rodicu/fotogalerie/.

Ještě jednou děkuji prima partě lidí, která nejen umí a má hodně nápadů, ale i obětuje svůj čas!

  Ilona Studničková


Komentáře jsou zakázané

Pro pokračování, musíte nejdříve souhlasit s použitím cookies ve vašem prohlížeči. Další informace

Na těchto stránkách používáme soubory cookies, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Použitím stránek s tímto nastavením souhlasíte.

Zavřít