ZAS JEDEN PŘÍBĚH KONČÍ…

dne 18.6.2017

„Milé děti,

právě Vám končí bezstarostná léta, která neuvěřitelně rychle utekla. Je to jako včera, když jste poprvé vcházely do dveří naší mateřské školy. A dnes? Vyrostly jste, jste dospělejší a kráčíte vstříc novému dobrodružství. S mateřskou školou se dnes loučíte, čas „po o“ a „po spa“ končí a stáváte se školáky. Přejeme Vám, ať máte štěstí na dobré učitele a pravé kamarády, bez kterých to v životě nejde.“

Všem rodičům bychom chtěly touto cestou poděkovat za příjemnou spolupráci při vzájemné výchově a rozvoji dětí, porozumění a v neposlední řadě velké díky za hezké chvíle při rozloučení s našimi předškoláky.

Děkujeme a přejeme krásné prázdniny a pohodovou dovolenou!

Vaše třídní učitelky  Ivy