PODĚKOVÁNÍ…

dne 1.7.2017

Čas tak rychle letí, s pavoučkem Provazníčkem jsme domotali poslední pavučinky a na nitkách vzpomínek udělali uzlíky…  😉

Děkujeme všem rodičům za příjemnou spolupráci a podporu v našem společném snažení o výchovu a rozvoj Vašich – našich 🙂 dětí. Vážíme si velmi Vaší vstřícnosti, ochoty, důvěry a podpory!

Užívejte si všichni, malí i velcí, pohodové, veselé a hravé prázdniny. Načerpejte energii ze sluníčka a dobrůtek. A za pár dní zase ahoj ve školce 😉 .

Těšíme se na Vás.   Ilona, Peťa a Štěpánka

PS: Ještě velké díky za kytičky, dárečky a slova díků nejen při posledním dnu, ale i při společném loučení se školním rokem!!!