Mateřská škola Čechtice

informace z první ruky

Pozvánka

dne 18.10.2017

POZVÁNKA

V rámci projektu Místní akční plán pro oblast školství a vzdělávání území ORP Vlašim si Vás ve spolupráci s MŠ Čechtice a Městysem Čechtice dovolujeme srdečně pozvat na:
Komunitní plánování přírodní školkové zahrady
Program:
Informace k vyhlášené výzvě Ministerstva životního prostředí – Státního fondu životního prostřední (č. 16/2017) na úpravu venkovních areálů při mateřských školách v přírodním stylu
Plánování výsadeb a dosadeb v přírodním stylu na zahradě MŠ
Plánování různých výukových a herních prvků zahrady MŠ
Termín: úterý 31.10. 2017
Čas: 16:00 – 19:00
Místo: MŠ Čechtice, adresa: Na Lázni 270
Účastníci: Rodiče dětí, veřejnost, zastupitelé, paní učitelky a další pracovníci školky
Předpokládaná délka trvání akce je až 3 hodiny, účastnit se můžete i části jednání. Během akce bude zajištěno občerstvení. Setkání bude vedeno interaktivní formou. Výhodou je vzít si s sebou obrázky vhodných prvků a výsadeb (stromy, keře, byliny) pro školní zahradu v přírodním stylu (odkazy na webové stránky, fotky, magazíny, atp.). Setkání bude sloužit jako podklad pro zpracování žádosti o dotaci v rozsahu 50 – 500 tis. Kč.
Svou účast potvrzujte paní ředitelce Iloně Studničkové nebo Lucii Jeřábkové z MAPu na e-mail lucie.jerabkova@mesto-vlasim.cz, tel. 603 402 658.
Těšíme se na Vaši účast.

Ilona Studničková – ředitelka MŠ Čechtice

FrantišekNebřenský – starosta Městyse Čechtice


Komentáře jsou zakázané

Pro pokračování, musíte nejdříve souhlasit s použitím cookies ve vašem prohlížeči. Další informace

Na těchto stránkách používáme soubory cookies, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Použitím stránek s tímto nastavením souhlasíte.

Zavřít